×
Size Ulaşalım!×
Teknik Destek
ASELSAN TEKNO MACERA

BİR DOLU EĞLENCE

Türkiye’nin en büyük savunma elektroniği kuruluşu olan Aselsan firması geleceğimizin en önemli varlıkları olan çocuklarımızın bilim, teknoloji, uzay, robotik ve mühendislik dünyalarını yakından tanıması için Aselsan Tekno Macera platformu fikrini hayat geçirmek için İdemania’yı seçti. Platformda yer alan izle öğren, oyun oyna, etkinlikler, keşfet gibi bölümlerde çocuklarımıza bir dolu eğlence sunduk. Bu eğlenerek öğrenme platformunun facebook, ınstagram, twitter ve youtube sosyal medya kanallarında yönetimini gerçekleştirerek hizmet sunduk.

SOSYAL MEDYA

Aselsan Tekno Macera’nın sosyal medya stratejisini en ilgi çekici ve sistematik bir şekilde oluşturduk. Geliştirdiğimiz sosyal medya ağlarında özel günler için hazırladığımız tasarımların yanı sıra projeyi tanımlayıcı, tanıtıcı ve özgün özelliklerini ön plana çıkarıcı paylaşımlar hazırladık.

HABER BÜLTENİ

24 Nisan 2019 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Aselsan Tekno Macera lansmanını gerçekleştiren vizyonundaki teknoloji vurgusuyla öne çıkan Aselsan için, Aselsan Tekno Macera haber bülteni dergileri hazırladık. Tasarımında kullandığımız renkler ve desenlerle hedef kitlemize daha fazla ulaşmayı amaçladık.

İLAN TASARIMI

İdemania ekibi olarak hedef kitlemize ulaşımın artması amacıyla oluşturduğumuz platforma uyumlu ilan tasarımı gerçekleştirdik. İlanlarımızda uyumlu renkler kullanıp içeriği ilgi çekici hale getirdik.

2020 TAKVİM TASARIMI

Hedef kitlemiz doğrultusunda ne çeşit bir takvim kullanacağımızı seçerek Aselsan Tekno Macera için bir fark yarattık. Oluşturduğumuz 2020 yılı masa takvimlerinde var olan konsepte uyumlu görseller ve renkler kullanarak istenilen adette kullanıma sunduk.