×
Size Ulaşalım!×
Teknik Destek
BİOSYS

Biosys

Yeni nesil medikal teknolojiler üreterek sağlık sektörüne hizmet eden Biosys, erişilebilir sağlık ürünleri temini için alanında uzman mühendisler ve saha deneyimi yüksek doktorlarla birlikte 2012 yılından bugüne hizmetlerini sürdürmektedir. Biosys markasını iç ve dış pazara ulaşmasını kolaylaşlaştırmak amacıyla markamıza 360° hizmet vererek kurumsal kimlik tasarımı, katalog tasarımı ve web sitesi tasarımı hizmetlerinde bulunduk.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Hali hazırda bulunan logosu üzerinden yaptığımız kurumsal kimlik yenileme çalışmaları kapsamında katvizit tasarımı, antetli kağıt tasarımı, kapaklı dosya tasarımı, fatura tasarımı, zarf tasarımı gibi şirket içi kullanılan basılı ürünleri tasarladık. Kurumsal renkleri kurumsal yazı fontları ve kurumsal marka standartlarını belirledik.

Katalog Tasarımı

Bioysys firmasını ürün çeşitliliklerini ve ürün özelliklerini müşterilerine daha iyi sunabilmeleri amacıyla katalog tasarımı yaptık.

Web Sitesi Tasarımı

Biosys web sitesini tasarım kodlama ve içerik üretimi girişi ile anahtar teslim olarak hazırladık. İkinci bir dil seçeneğiyle kurulan, kullanıcı dostu, mobil uyumlu, arama motoru dostu, yazım altyapısı özellikleriyle modern dinamik bir web sitesi oldu. Markanın anasayfa ve iç sayfalarda kurumsal yapısını en iyi şekilde yansıtmak hizmetlerini en doğru şekilde aktarmak önceliğimizdi.