×
Size Ulaşalım!×
Teknik Destek
DATAFLOW X

DataFlowX

Siber güvenlik hizmetleri veren DataFlowX, yeni nesil etki alanlararası çözümler sunarak ağları izole etmeyi ve sağladığı çözümlerle bilginin açık ağlardan kapalı ağlara sorunsuz bir şekilde aktarımını sağlayan Türkiye’ nin en büyük güvenlik yazılım firmalarından birisidir. Firma içi dinamik yapısı ile ilgi çeken ve Hacettepe Teknokent’ te bulunan DataFlowX, logo tasarımı devamında kurumsal kimlik tasarımı ve web sitesi tasarımını Idemania’ ya emanet etmiştir. Ajansımız marka değerlerini göz önünde bulundurarak titiz bir çalışma gerçekleştirmiş, çalışmalarımız Bilge SGT’ nin bir alt oluşumu olan DataFlowX tarafından onaylanmıştır.

Logo Tasarımı

Yenilikçi, sürekli gelişen ve iyileşen yapısıyla adından söz ettirmeyi ve sektöründe önde gelen bir isim olmayı başaran DataFlowX' in adını sembollerle anlatarak en sade ve modern şekliyle logolaştırdık. Firmamızın adını doğru tipolojiyle buluşturduk ve doğru renk seçimlerimizle teknolojik ve dinamik yapıyı ön plana çıkarttık.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Logo değişimiyle başlayan kurumsal kimliğin yenilenmesi çalışmaları kapsamında kartvizit tasarımı, antetli kağıt tasarımı, kapaklı dosya tasarımı, fatura tasarımı, zarf tasarımları gibi şirket içi kullanılan basılı ürünleri tamamladık. Kurumsal renkleri, kurumsal yazı fontları ve kurumsal marka standartlarını belirledik.

Web Sitesi Tasarımı

DataFlowX web sitesini özel tasarım, özel kodlama ve özel içerik üretimi girişi ile anahtar teslim olarak hazırladık. İngilizce dilinde kurulan, kullanıcı dostu kullanımı, mobil uyumu, arama motorları dostu yazılım altyapısı özellikleriyle modern, dinamik bir web sayfası oluşturduk. Özel tasarım, anasayfa ve iç sayfalarda DataFlowX’ in kurumsal yapısını en iyi şekilde yansıtmayı, hizmetlerini en doğru şekilde aktarmayı hedefledik. Kullanıcı dostu kısayollar ile site içi kullanımı kolaylaştırdık.