×
Size Ulaşalım!×
Teknik Destek
TÜREB

https://www.tureb.com.tr/

Türkiye Rüzgar Enerjisi Birliği (TÜREB), kar gayesi gütmeden, rüzgar enerjisi ile ilgili bilimsel, teknik ve uygulamalı araştırmaları takip etmek, rüzgar enerji kaynağının kullanımını yaygınlaştırmak için faaliyetlerde bulunmak amacıyla, 20 Şubat 1992 tarih ve 92/2752 sayılı Bakanlar Kurulu kararı ile kuruldu. TÜREB, Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü (Eski EİE), Türkiye Elektrik İletişim A.Ş. (TEİAŞ), Enerji İşleri Genel Müdürlüğü (EİGM), Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) ve T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın koordineli çalışmalarıyla Türkiye rüzgar enerjisi potansiyelinin ülke ekonomisine kazandırılması doğrultusunda önemli çalışmalarda bulunuyor.

TÜREB, web sitesi ve 3D animasyon video için İdemania Reklam Ajansı’nı tercih etti.


WEB SİTESİ

TÜREB için, faaliyet alanını en iyi temsil edecek şekilde, kullanıcı dostu, özel tasarım ve özel yazılım, mobil ve SEO uyumlu bir web sitesi hazırladık. Bu web sitesi sayesinde TÜREB, hedef kitlesinin tüm ihtiyaçlarına dijital ortamda kolaylıkla yanıt verebiliyor.

RAPORLAR

Türkiye Rüzgar Enerjileri Birliği'nin etkinlik, faaliyet ve uluslararası temaslarının anlatıldığı İstatistik Raporu, Faaliyet Raporu, Turek Sonuç Raporu, Wind Europe Raporu vb pek çok raporun tasarım ve dizgisini oluşturduk. İçerikleri titizlikle ve özel Idemania içerik toplama teknikleri kullanılarak aldık. Alınan içerikleri grafik öğelerle zenginleştirdik.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

360 derece reklam ajansı felsefesiyle yola çıktığımız bu süreçte genel iletişim stratejisi ile uyumlu yıllık sosyal medya iletişim stratejisi geliştirdik.  Sosyal medya stratejisi ile uyumlu aylık, haftalık ve günlük tasarım takvimi oluşturduk. Sosyal medya paylaşımlarını tasarım, metin ve üst metinlerle birlikte anahtar teslim olarak hazırladık ve Instagram, Facebook, LinkedIn ve Twitter mecralarında paylaşarak etkin sosyal medya yönetimi gerçekleştirdik.