×
Size Ulaşalım!×
Teknik Destek
BAHÇELİKYA

http://temp.webatolyeniz.com/bahcelikya/

bahcelikya

Ailesi çiftçilikle uğraşan dört girişimcinin doğal ürünler satan e-ticaret projesinin marka ihtiyaçlarının karşılanması için kapımızı çalmalarıyla başlayan süreçte markamızı A’dan Z’ye birlikte tasarladık. Hedefi başta portakal olmak üzere rafine tatları lezzet düşkünleri ile buluşturmak olan Bahçelikya böyle doğdu. Antalya’nın portakal, mandalina, limon gibi eşsiz tatlarının yanı sıra doğal zeytinyağı, bal, ceviz ve pek çok reçel çeşidine kadar özel seçilmiş bir ürün yelpazesiyle piyasaya çıkan Bahçelikya, online satış kanalını İdemania ile hayata geçirdi.

bahcelikya

LOGO TASARIMI

Bahçe - Likya ismini Antalya’nın içinde yer aldığı coğrafyanın tarihi adı olan Likya Bahçeleri'nden almıştır. Markanın renkleri portakal ve güneşin enerjik rengi olan turuncu ile doğallığı ve yemyeşil bahçeleri simgeleyen yeşil olarak seçildi. Logo ambleminde kullanılan portakal formu, bir gözü büyük bir gözü küçük yaprakları ile onu dalından kopardığımız için bizlere haliyle kızgın. Logo fontunda yumuşak formlar kullanılarak firmanın modern, geçen ve dinamik yüzünü yansıtmayı hedefledik.

Marka ihtiyaçlarını tespit ettik, süreci aşamalar halinde planladık. İlk aşamada isim bulmadan, logo tasarımına, kurumsal kimlik araçlarının  (kartvizit, antetli kağıt, kapaklı dosya, faturalar vb) eksiksiz tasarlanmasına kadar markanın tüm başlangıç ihtiyaçlarını tamamladık. Ürün ambalajlarını doğal ürünler konseptine uygun orijinal tasarımlarla oluşturduk. Ürünlerin ve Antalya'da bahçenin profesyonel fotoğraf çekimini gerçekleştirdik.

WEB SİTESİ

Anahtar teslim e-ticaret sitesi oluşturarak web sitesinin tasarımından, içerik üretimine, ürünlerin girişinin yapılmasından, kodlanmasına kadar tüm detaylarıyla ilgilendik. Web sitesinin tüm sayfalarının kullanıcı deneyimini odağımıza alarak hazırladık. Bahçelikya’ya kolay güncellenebilen paneliyle, çoklu dil seçenekli, tüm ekranlarda kusursuz görünen ve SEO uyumlu bir e-ticaret sitesi teslim ettik.

SEO - ADWORDS DANIŞMANLIĞI

Bahçelikya'nın doğmasının ardından, markanın dijital pazarlama süreçlerini yönettik. Sosyal medya sayfalarının açılmasına, sayfaların aktif ve ilgi çekici paylaşımlarla yönetilmesine, E-ticaret sayfası SEO kodlamasından, anahtar kelime pazarlamasına kadar tüm dijital pazarlama enstrümanlarını bir arada kullandık.

Haftalık ve aylık düzenli olarak gerçekleştirilen müşteri & ajans toplantılarında markanın pazarda konumlandırılması için yeni fikir ve stratejiler ürettik. Markanın gelişimini A'dan Z'ye birlikte takip ettik.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Bahçelikya e-ticaret sitesine ziyaretçi çekmek ve tanıtımını gerçekleştirmek amacıyla dijital pazarlama stratejisi ile uyumlu sosyal medya yönetimi hizmeti sağladık.