×
Size Ulaşalım!×
Teknik Destek
BASTAK

https://bastak.com

1999 yılından bu yana un katkı maddeleri ve kalite kontrol cihazları imalatı yapan Bastak Instruments müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsiyor. Bu doğrultuda yeni teknolojiler için yatırımlar yapıyor. Bastak Instruments, her yıl dünyadaki gelişmeleri takip etmek ve kendi ürünlerini tanıtmak için hem yerli hem de yabancı fuarlarda katılımcı ve ziyaretçi olarak yerini alıyor.

2003 yılında kendi bünyesinde bir dış ticaret birimi kurarak ihracata başlayan Bastak Instruments, gelişen ve globalleşen dünya pazarında var olabilmenin tek yolunun standart ve yüksek kaliteli ürünler üretmek olduğunun bilinciyle Ar-Ge faaliyetlerine de ciddi anlamda yatırım yaptı. Bu yatırımın karşılığı olarak da Ekonomi ve Ticaret Bakanlığı tarafından sektörün ilk ve tek Ar-Ge merkezi seçildi.

Bastak Instrument, hem geleneksel iletişim mecralarındaki materyaller için hem de dijital dünyanın sağladığı imkânları kullanabileceği  yeni iletişim teknolojileri alanında anahtar teslim bir hizmet almak için İdemania ile çalışmayı tercih etti.

LOGO TASARIMI

İdemania olarak, Bastak Instruments için faaliyet alanını en iyi şekilde temsil edecek şekilde doğanın bizlere sunduğu buğdayı, mühendisliğin getirdiği standartlarla buluşturduk. Böylece Bastak Instruments için doğayı ve teknolojiyi yan yana getirerek temelini en bereketli yerden alan, sektöre uyumlu renk ve fontla, üretici kimliğini iyi yansıtan, şık ve modern bir logo tasarladık. Bastak şirketler grubunun logo tasarımının yanı sıra diğer şirketleri için de ana konsept tasarımıyla uyumlu amblemleri ile farklılaşan logo tasarımları hazırladık.

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

Bastak Instruments’in logo tasarımının ardından kapsamlı bir kurumsal kimlik çalışmasına başladık. Antetli kağıt, kartvizit, kapaklı dosya, fatura, zarf vb kurumsal kimlik argümanlarını tasarlarken kurumsal kimlik standartlarını, kurumsal renk ve yazı tipini de belirleyerek tam profesyonel bir görünüm kazandırdık.

WEB SİTESİ

Bastak Instruments için İdemania’nın dünya web standartlarıyla uyumlu vizyonuyla, mobil ve SEO uyumlu, özel tasarım ve özel yazılım, kullanıcı dostu, çoklu dil seçeneği sayesinde 8 dilde içerik sunan, ziyaretçilerin ihtiyaçlarına cevap veren bir web sitesi tasarladık. Bastak Instruments’in kurum kimliğini yansıtan, hedef kitlesinin aradığını kolaylıkla bulabileceği web sitesi için içerik güncellemelerini de düzenli olarak sürdürüyoruz.

BASILI İLANLAR

Bastak'ın tanıtım faaliyetleri kapsamında uluslararası, ulusal ve sektörel mecralarda basın ilanlarını tasarlıyoruz. Yaratıcı fikirleri, dikkat çekici görsellerle biraraya getiriyor kurumsal kimliği ile uyumlu tasarımlar yapıyoruz. Basın ilanları tasarımlarını mesaj, hedef, hedef kitleyi düşünerek stratejik bakış açısıyla oluşturuyoruz.

KATALOG TASARIMI

360 derece hizmet veren bir reklam ajansı olarak Bastak Instruments’in her türlü tasarım ihtiyacına anlık ve etkili çözümler üretirken prestij ve ürün kataloglarını da kreatif ekibimizle birlikte hazırladık. Türkçe ve İngilizce olmak üzere 2 dilde hazırlanan katalogda firmayı en iyi şekilde tanıtmakla birlikte ürünlerin özelliklerini ve detaylarını da anlattık. Katalogda elbette yeni teknolojilerin geliştirdiği modern baskı tekniklerini de kullanarak Bastak Instruments’in sektörde fark yaratmasını sağladık.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Bastak Instruments’in yer aldığı sosyal medya mecralarına haftalık, aylık ve yıllık planlar doğrultusunda  fuar ve ürün lansmanlarının duyuruları, şirket ile ilgili önemli gelişmeler ve özel günler için tasarımlar hazırlıyoruz. Hazırladığımız sosyal medya içerikleri sayesinde Bastak Instruments’in hedef kitlesi ile iletişimi sosyal medyada da devam ediyor.

BROŞÜR TASARIMI

Bastak yeni ürünlerinin lansmanının yanı sıra yeni ürünlerinin tanıtımını da yıl içinde tasarladığımız pek çok broşürle yaptık. Broşür tasarımı, baskısı ve teslimi dahil olmak üzere anahtar teslim hizmet sağladık. 

SEO ADWORDS DANIŞMANLIĞI

Bastak Instruments için sektör ve rakip analizleri oluşturduğumuz dijital pazarlama stratejisi doğrultusunda firmanın ihracat kapasitesini artıracak bir SEO-adwords planı çıkardık. SEO ve adwords alanında verdiğimiz hizmet sayesinde Bastak Instruments, dünyanın dört bir yanındaki hedef kitlesine ulaştı ve müşteri portföyünü genişletti.