×
Size Ulaşalım!×
Teknik Destek
ESPERRO KAHVE

http://temp.webatolyeniz.com/esperrokahve

Esperro Kahve, Ripa Kahve ve Hazır Gıda San. Tic. Ltd. Şti. bünyesinde Ankara’da kuruldu. Tescilli bir kahve markası olan Esperro Kahve, geleneksel Türk kahvesinden espresso bazlı gurme kahve çeşitlerine, aromalı ve dünya kahvelerinden soğuk kahvelere, sıcak çikolatadan sahlebe, meyve çaylarından soğuk içecek frappe ve smoothielere uzanan 90’dan fazla ürün çeşidiyle hizmet veriyor. Servis ve marka kalitesini korumayı ilke olarak benimseyen Esperro Kahve, servisini markalaştırma prensibi doğrultusunda hareket ediyor ve gerek ürün kalitesi gerekse hizmet kalitesinde başlangıçtan itibaren kurumsal bir yapılanmayı önemsiyor.

Esperro Kahve, kuruluşundan itibaren marka çalışmalarını İdemania Reklam Ajansı ile yürütmeyi tercih etti.

AMBALAJ TASARIMI

Esperro markasını diğer toptan kahve dağıtımı yapan markalardan ayrıştıracak adımı özel tasarım teneke kahve ambalajları ile attık. Kağıt ambalajdan teneke kutuya geçmek sektörde fark yaratan ve markalaşmayı hızlandıran vizyoner bir karardı. O güne kadar cafelerde tezgah altında saklanan kahve paketleri, siyah üzerine renkli konsept tasarımlı kahve ve çay kutuları ile bir dekor malzemesi olarak kullanılmaya ve tezgah üstüne çıkmaya başladı. Esperro Kahve'nin tüm Türkiye'de 8.000 noktaya kahve satışının ilk adımı böyle atıldı. 

WEB SİTESİ

Esperro Kahve için, anahtar teslim web sitesi için kreatif ekibimizin hazırladığı özel bir tasarımı kodladık. Kolay güncellenebilir kontrol paneli ayrıcalığı ve çoklu dil seçeneği sunan, ürettiğimiz nitelikli içeriklerle zenginleştirdiğimiz web sitesinde  Esperro Kahve’nin yenilikçi, genç ve üstün estetik zevkini yansıttık. Web sitesinin tasarım konsepti oluşturulurken kullanıcı deneyimi önemsenerek tüm bilgilere kolay erişim sağlanması gözetildi. Her ekranda hatasız görünen, loader özelliği sayesinde sayfalar arası gezintiyi keyifli hale getiren, arama motorlarıyla dost, basit kullanım özelliğine sahip içerik kontrol paneline ve son teknoloji yazılım altyapısına sahip bir web sayfası dizayn edildi.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Esperro Kahve’nin sosyal medya mecraları için haftalık, aylık ve yıllık planları içeren bir iletişim stratejisi oluşturduk. Bu stratejiyi de yaratıcı ve özgün tasarımlarla birleştirerek Esperro Kahve’nin hedef kitlesi ile düzenli iletişim kurmasını sağladık.

MENÜ TASARIMI

Esperro Kahve’nin menüsü için kreatif ekibimiz strateji ekibimizin yönlendirmeleriyle markanın stilini yansıtacak özgün tasarımlar yarattı. Menü için sektöre uygun olarak renkli ve iştah kabartan görseller seçildi.


BASIN İLANI

Esperro kahve için ulusal, yerel ve sektörel mecralarda yayınlanacak yaratıcı ilan tasarımları hazırladık.