×
Size Ulaşalım!×
Teknik Destek
PROF. DR. SEZAİ LEVENTOĞLU

https://sezaileventoglu.com

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda öğretim üyesi olarak görev yapan Prof. Dr. Sezai Leventoğlu, genel cerrahi uzmanlığının üstüne, yurtdışında önemli bir merkezde de çalışarak kolorektal cerrahi gibi çok önemli bir alanda uzmanlık ekledi. Bu bilgi ve deneyimlerini yurtdışından dönüşünde kendi üniversitesine de yansıttı. Özellikle hasta serileri ve klinik araştırma yazıları ile kolorektal cerrahi ve kolon kanseri alanında ulusal ve uluslararası prestij kazandı, panel ve konferanslara davet edildi. Özellikle kolon ve rektum cerrahisi, proktoloji, laparoskopik/robotik kolorektal cerrahi, transanal endoskopik operasyon alanlarıyla ilgilenen Prof. Dr. Sezai Leventoğlu halen Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Kliniği’nde ve özel muayenehanesinde çalışmalarını yürütüyor.

İdemania Reklam ajansı olarak sağlık alanında emek veren bir bilim insanının itibarini yönetmenin hassasiyetiyle, her gün yeni şeyler öğreniyor, Prof. Dr. Sezai Leventoğlu ile birlikte çalışmaktan onur duyuyoruz. 

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Prof. Dr. Sezai Leventoğlu'nun dijital dünyadaki itibarını yönetirken stratejik iletişim planına göre kararlaştırdığımız Facebook, Linkedin ve Instagram mecralarını aktif olarak kullanıyoruz. Sosyal medya hesaplarında bilimsel ve pratik bilgileri kullandığımız içerikler ve yaratıcı tasarımlar paylaşıyoruz. Haftalık, aylık düzenli paylaşım takvimi oluşturuyoruz. Yurtdışı kaynakları ve bilimsel makaleleri tarayarak bilgileniyor, nitelikli ve özgün içerikler üretiyoruz. İlgi çekici paylaşımlarımızla takipçi sayımızı artırıyor, aldığımız yorum, beğeni vb etkileşimlerle takipçilerimizle bağımızı güçlendiriyoruz.

WEB GÜNCELLEME VE iÇERİK YÖNETİMİ

Prof. Dr. Sezai Leventoğlu’nun web sitesi için nitelikli içerikler oluşturuyoruz. Sezai Leventoğlu'nun özgeçmişi, doktor kimliği, yaklaşımı, uzmanlık alanları, hastalıklar, tedavi yöntemleri ve hastalıklardan korunmanın yollarını anlattığımız web sitesinde ilgi çekici ve sade bir anlatım dili kullanarak kamu sağlığı ve bilinçlendirmesine katkı sağlıyoruz. 

Web sitesini güncellerken aylık stratejik planımıza göre hareket ediyoruz.. Blog sayfasını, slayt alanlarını ve hasta yorumlarını güncel tutarak dinamik bir içerik yönetimi gerçekleştiriyoruz. Seo ve yazılım güncellemelerini de düzenli olarak takip ediyoruz. 

SEO VE ADWORDS YÖNETİMİ

Dijital Pazarlama'nın tüm araçlarını etkili biçimde kullandığımız Prof Dr Sezai Leventoğlu'nun itibarının yönetilmesi projesinde arama motorlarında üst sırada çıkmak hedefiyle düzenli olarak Seo ve Adwords yönetimi sağlıyoruz. Prof. Dr. Sezai Leventoğlu'nun uzmanlık alanları ile ilgili anahtar kelimeler belirliyor, bu anahtar kelimelerin sıkça kullanıldığı blog ve içerikler üretiyor, bu anahtar kelimeleri kodluyoruz. Web sitemizi ziyaret eden takipçilere yeniden pazarlama yöntemiyle görünürlülüğümüzü artırıyoruz. Hedeflerimize ulaşmak için edwords araçlarını yoğun olarak kullanıyoruz. Aylık düzenli ve detaylı raporlamalarla geçmiş dönemi ölçümlüyor, değerlendiriyor bu sayede gelecek dönem itibar yönetimi stratejilerimize ışık tutuyoruz.