×
Size Ulaşalım!×
Teknik Destek
STARMAXX

YÜKSEK PERFORMANSLI LASTİKLER

Petlas lastik fabrikası tarafından üretilen Starmaxx lastikleri, dünya çapında yüze yakın ülkeye ihraç edilen bir markadır. Yenilikçiliğini, eşsiz kalite yaklaşımı ve liderlik misyonuyla, kaliteli ve müşteri odaklı üretim ile birleştiren Starmaxx markası, gelişimini ve uluslararası pazarda konumunu sağlamlaştırmak için tercihini İdemania reklam ajansından yana kullandı. İdemania ekibi olarak markanın kurumsal kimlik tasarım çalışmasını gerçekleştirdik. Kurumsal kimlik kitapçığından ilan tasarımlarına, fuar tasarımlarından broşür tasarımlarına kadar pek çok hizmet sağladık. 

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

İdemania ekibi olarak Starmaxx markasının kurumsal ihtiyaç analizi yapıldıktan sonra markaya özel kurumsal kimlik konsepti oluşturduk. Hazırladığımız kartvizitler, antetli, fatura, post-it, bloknot, cd, çanta tasarımı, araç giydirme uygulaması, roll up banner, broşür, promosyon hediye tişört tasarımları ile markamızı en iyi şekilde tasarladık ve sunduk.

FUAR UYGULAMA

Starmaxx’ın tanıtım çalışmaları kapsamında katılımını sağladığı fuarlarda kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtması amacıyla markamızın ihtiyaçları doğrultusunda stand tasarımı sağladık. Ürünlerinin tanıtımını yaparken rakip firmalara fark atacak kolaylık ve yaratıcılık sunduk.

BROŞÜR SETİ

Pratik kullanımlı broşürler sayesinde en hızlı ve anlaşılır şekilde Starmaxx markasının ürünlerinin herkese ulaşmasını sağladık. Özel tasarım konsepti sağladığımız broşürlerde kullandığımız renkler ve sloganlarla algı arttırma yolunda markamızla yan yana ilerledik.

İLAN TASARIMI

Bizlerin güvenli sürüş yapmasını sağlayan Starmaxx için ihtiyaç duyulan ilan tasarımlarını İdemania ekibi olarak tasarladık. Marka ve bayii tanıtımı için gerekli olan tüm metin içerikleri, içerik yazarlarımız tarafından Starmaxx’ın farkını anlatacak şekilde hazırlandı.

2020 TAKVİM TASARIMI

Firmaların tanıtımlarında önemli bir yere sahip olan takvim promosyonları için de Starmaxx’a özel güçlü bir tasarım oluşturduk. Markamıza uygun renkleri seçtiğimiz duvar takvimlerinde, ilgi çekici görseller kullanıp oluşturduğumuz takvimleri istenilen adette basarak teslim ettik.