×
Size Ulaşalım!×
Teknik Destek
ULUSOY ELEKTRİK

http://www.ulusoyelektrik.com.tr/

Orta gerilim elektrik dağıtım şebekeleri ve endüstriyel tesisler için çok çeşitli elektrik ekipmanları üretmek üzere 1985 yılında Sait Ulusoy tarafından kurulan Ulusoy Elektirik A.Ş., entegre üretim platformu olarak Türkiye'deki üretim gücü ve satış hacmini küresel arenaya taşımıştır.  Orta gerilim elektrik dağıtım şebekeleri ve endüstriyel tesisler için sunmuş olduğu ideal çözümler ile Türk elektromekanik endüstrisinin sektör lideri Ulusoy Elektrik, 2014 yılından bugüne borsada işlem gören halka açık bir şirkettir.

Ulusoy Elektrik’le aylık fee bazlı anlaşmamız süresince düzenli aylık stratejik toplantılarla belirlenen ihtiyaç analizleri neticesinde grafik tasarım ihtiyaçlarını karşıladık. Prestij ve ürün kataloglarının tasarımları, 3 ayda bir çıkan Ulusoy dergisinin içerik üretimi ve tasarımı, şirket içi görsellerin tasarlanması, sosyal medya paylaşımlarının tasarımları, fuar stand görsel tasarımları ve baskıya hazır biçimde iletilmesi, basın ilanları ve faaliyet raporu tasarımları olmak üzere tam hizmet reklam ajansı olarak çalıştık.

HÜCRE DERGİSİ

Ulusoy Elektrik’in kurum içi yayını olan ve üç aylık periyodlarla yayınlanan Hücre Dergisi’nin içerik üretimi ve tasarımlarını yaptık. Kreatif ekibimiz tarafından oluşturulan profesyonel dergi tasarımında mizanpaj, orantı, hiyerarşi, denge, bütünlük ve devamlılık kriterleri gözetilmiş, dikkat çekici fotoğraf ve tasarımlarla dergi içeriği zenginleştirilmiştir. 

KATALOG TASARIMLARI

Ulusoy Elektrik Prestij Kataloğu ve ürün odaklı tanıtım kataloglarını tasarladık. Ürün odaklı tanıtım kataloglarını ingilizce, ispanyolca, almanca vb dillere uyarladık.

ŞİRKET İÇİ GÖRSEL TASARIM İHTİYAÇLARI

Ulusoy Elektirik ihtiyaçları doğrultusunda kartvizitlerden, kurumsal kimlik argümanlarına, iş güvenliği afişlerinden, şirket içi duyuru tasarımlarına, örümcek stand tasarımından araç giydirme tasarımlarına kadar pek çok tasarım yaptık.

FAALİYET RAPORU

Ulusoy Elektrik’in 2016 yılı faaliyet raporu için danışmanlık ve stratejik içerik üretimi yapmanın yanı sıra raporda infografik tasarım öğeleriyle zenginleştirilen özel tasarım ve baskı tekniklerini kullandık.

BASILI İLANLAR

Ulusoy Elektrik’in ulusal ve uluslararası sektörel yayınlarda yer alan kreatif /prestij/ürün ilan tasarımlarını yaptık.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Ulusoy Elektrik’in sosyal medya yönetimi için stratejistlerimiz tarafından rakipleri ve sektörü analiz ederek oluşturulan sosyal medya iletişim stratejisi doğrultusunda; Reklam yazarlarımızın içerik üretimi ve tasarımcılarımızın özgün tasarımları büyük beğeni topladı.

STAND GÖRSELLERİ

Ulusoy Elektrik’in etkileyici ve modern fuar stand tasarımları 2016 Hannover Messe fuarında büyük ilgi gördü.