×
Size Ulaşalım!×
Teknik Destek
YUNUS MARKET

https://yunusmarket.com.tr

1989 yılında Ankara merkezli olarak kurulan Yunus Market İşletmeleri Tic. A.Ş. 1995’de “Yunus Marketler Zinciri” markasıyla perakende sektörüne girdi.  Yunus Marketler Zinciri, 18 yıl içinde Türkiye genelinde açtığı 68 şubesi, 300’ün üzerinde kasa sayısı ve 2.000'i aşan sayıda çalışanı ile sektörde söz sahibi markalar arasında yer alıyor.

Yunus Marketler Zinciri, gıda, temizlik, kişisel bakım, nonfood gibi kategorilerde 60 bin kalem ürünün satışını, müşteri odaklı mekanlarda, hijyen ve sağlık koşullarına azami önem göstererek en uygun fiyatlarda gerçekleştiriyor. Yurt geneline şube açma hedefine hızla ilerleyen Yunus Marketler Zinciri, bugün Ankara dışındaki 22 şubesi, kendisini ispatlamış hizmet anlayışı ile yılda 2,5 milyona ulaşan müşteriye kaliteli hizmet sunuyor.

Yunus Marketler Zinciri, İdemania Reklam Ajansı ile dijital pazarlamada fark yaratmayı seçti.

WEB SİTESİ

Yunus Market için kurumsal web tasarımı amacıyla yola çıktık. Özel bir tasarım ve özel yazılımla, mobil ve seo uyumlu, kullanımı kolay bir web sitesi hazırladık. Blog ve sosyal medya entegrasyonları ile dinamik bir web sayfasına sahip olan Yunus Marketler Zinciri, kurumsal itibarını en iyi şekilde müşterilerine sunuyor.

SEO - GOOGLE ADS DANIŞMANLIĞI

Yunus Market için web sitesini dijital pazarlamanın merkez üssü olarak konumlandırdık ve SEO - Google ADS aracılığıyla web sitesinin daha çok ziyaretçi ile buluşmasını sağladık. Böylece online perakende yapılan web sitesi Yunus Market’e yeni müşteriler kazandırdık 

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Yunus marketler zincirinin ürün tanıtımlarına uygun broşürler hazırladık. Sosyal medya görsel ve yazılı içerik oluşturmanın yanı sıra özel günleri de unutmayarak gönderi paylaşımında bulunduk. Site içine oyun aplikasyonları ekledik.

Şimdi Yunus Market çok sosyal!

BASILI İŞLER

Yunus Market için, sektörün estetik anlayışına  uygun, özgün ve modern tasarımlarla basın ilanları hazırladık.