×
Size Ulaşalım!×
Teknik Destek
ŞEHR-İ YAREN KONUTLARI

http://www.sehriyaren.com

Kurulduğu günden bugüne pek çok konut projesi hayata geçiren Özyön İnşaat'ın prestij projesi Şehri Yaren için logodan kurumsal kimliğe, web sitesi ve katalog tasarımından lansman tasarımları ve dijital pazarlama yönetimine kadar 360 derece ajans hizmetleri sağladık.

LOGO TASARIMI

Şehri Yaren logosunda ŞY harflerini merkeze yerleştirerek özel desen ve özel çizim logo tasarladık. Turkuaz rengin yeşile dönenini tercih ederek güvenin yanı sıra huzuru da vurgulamak istedik. Lacivert renkle logoyu tamamladık. Projenin konsepti ile uyumlu manevi öğeler taşıyan çiçek deseni hedef kitle tarafından hayli benimsendi ve anahtarlıklardan broşlara kadar uygulanarak severek kullanıldı.

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

Logo konsepti ile uyumlu antetli kağıttan kartvizite kapaklı dosyadan müşteri kayıt formlarına,  promosyon materyallerine kadar şık tasarımlar hazırladık.

WEB SİTESİ

Dijital pazarlamanın merkez üssü olarak konumlandırdığımız Şehri Yaren web sitesi, kat planlarından, iç mekan ve dış mekan görsellerine kadar projenin tüm detaylarını ziyaretçilerle buluşturdu. 

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Dijital pazarlamanın tüm araçlarını etkin olarak kullandığımız projede sosyal medya tasarımları ve reklamlarıyla Şehri Yaren konut projesinin tüm detaylarını, farklı yönlerini öne çıkaran tasarımlarla konut sahibi olmak isteyen hedef kitle ile buluşturduk.

KATALOG

Şehri Yaren konut projesi kataloğunda projenin özelliklerini ve sosyal yaşam ayrıcalıklarını vurguladık.  4+1 daireleri uygun fiyatla sunan konut projesinin avantajlarını akılda kalıcı metin ve sloganlar ile anlattık.