Basılı İşler

Basılı İşlerde

Neden İdemania ile Çalışmalısınız?

Basılı İş Süreçleri

Strateji ve Planlama

İdemania’nın sosyal medya yönetimi ile daha fazla takipçi daha fazla etkileşim.

İçerik

Mevcut içerikler Idemania Özel İçerik Teknikleriyle Toplanır. İş’e Özel Metin Yazarlığı İle Slogan ve Metinler Oluşturulur.

Raporlama

İş’in Stratejisine ve İçeriğe Uygun Özgün Tasarım Layoutları Sunulur. Seçilen Layout üzerinden tasarım diğer sayfalara uygulanır.

Baskı

Modern baskı teknikleriyle baskı künyesi belirlenen iş, basılır ve son kalite kontrolü yapılarak hatasız teslim edilir.

Katalog Tasarımı

İster prestij kataloğu olsun, ister ürün kataloğu tasarımı, isterse fiyat listesi tasarımı; iyi bir katalog tasarımı firma, hizmet ya da ürünü en etkili şekilde anlatmalıdır. İdemania olarak; doğru işin başlangıç noktasının araştırma, strateji ve planlamadan geçtiğini biliriz. Sektörü analiz eder, geçmiş tüm kaynakları araştırır, yapılmayanı yapma felsefesiyle yola çıkarız. Katalog içeriğini; mizanpaj, metin ve görsellerden oluşan bir bütün olduğunun bilinciyle üretiriz. Modern tasarım trendlerini takip eder, ikon ve infografiklerden yararlanır, gerektiğinde özel manipülasyonlar uygular, gerektiğinde fotoğraf çekimleri planlarız. Kataloğu redakte ve kontrol aşamalarını tamamlayarak baskıya hazırlar, son teknoloji basım tekniklerini yüksek baskı kalitesiyle uygular ve hatasız teslim ederiz.


Broşür Tasarımı

Broşür tasarımında, profesyonel bakış açımızla firma, ürün veya hizmet içeriğini sadeleştirir, öne çıkartılacak noktalarını belirler ve en dikkat çekici broşür tasarımını gerçekleştiririz. Üretici firmalar için ürün odaklı broşür setlerini, farklı renklerde ve bütünlüklü bir tasarım konseptiyle ürettiğimiz gibi inşaat, perakende vb sektörler için özet bilgiler içeren broşürler de tasarlarız.


Dergi Tasarımı

Dergi tasarımında stratejik mizanpaj planı ve içerik hazırlarız. Dergi içeriği için dikkat çekici fotoğraf ve grafik tasarımlarla zenginleştirilmiş görseller, özgün ve kendini okutan metin / sloganlar oluştururuz. Tasarımda orantı, hiyerarşi, denge, bütünlük ve devamlılık kriterlerini uygularız.


Yaratıcı Afiş Tasarımı

Marka duruşu ile uyumlu, doğru mesajı hedef kitleyi yormadan ileten afiş tasarımları için dikkat çekici fikirler üretir, çarpıcı slogan ve görsellerle uygularız. Afiş tasarımında görsel ve metinleri dengeli kullanır, renklerin gücünden yararlanırız. Hiyerarşik yapıyı marka / kurum / hizmet ya da ürünü ön plana çıkarma bilinciyle kurgularız.


Gazete Tasarımı

Profesyonel gazeteleri; akıcı sayfa yerleşimi ve içeriği okuyucuya rahat okunabilir biçimde sunmak hedefiyle tasarlarız. Görsellerle zenginleştirerek okuyucunun dikkatini artırmak, bölümleri farklı renkler kullanarak ayırmak gibi kriterlere dikkat ederek tasarlarız.


Basılı işlerde İdemania gibi mükemmeliyetçi bir çözüm ortağınız var!

Detaylara dikkat eder, her işe daha iyisini yapma heyecanı ile başlar, mükemmeliyetçi ve sonuç odaklı yaklaşımımızla, kreatif tasarımlar oluşturmanın yanı sıra basılı işleri hatasız ve zamanında teslim prensibimizle firmanızın bir departmanı gibi çalışırız.

Projelerimiz

X

SİZİ ARAYALIM

Ad Soyad

E - Posta Adresiniz

Telefon Numaranız

İletiniz

SİPARİŞ FORMU

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.

TEKNİK DESTEK

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.