×
Size Ulaşalım!×
Teknik Destek
METEKSAN SAVUNMA

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.meteksan.meteksan&gl=TR

TÜRKİYE'NİN TEKNOLOJİ GELİŞTİRME MERKEZİ

Türkiye’nin en hızlı büyüyen özel sektör savunma şirketi, haberleşme sistemleri, radar sistemleri ve eğitim simülatörleri gibi ileri teknoloji ürünlerle Türk Silahlı Kuvvetleri’nin uzun dönemli çözüm ortağı olan Meteksan Savunma 2006  yılında Bilkent Holding bünyesinde kuruldu. Meteksan Savunma,  360 derece ajans hizmetleri için 2019 yılında da tercihini İdemania Reklam Ajansımızdan yana kullandı. 

2017 yılından bugüne Meteksan için, hedef kitle ve rakip analizleriyle oluşturulan yıllık stratejik iletişim planı doğrultusunda; Aylık grafik tasarım ihtiyaçlarının karşılanması, Kurumsal kimlik çalışmaları, Web sitesi, Mobil uygulama, Fotoğraf çekimleri, Sosyal medya tasarımlarının hazırlanması, Prestij ve ürün ilanı tasarımları, Stand görsel tasarımları, Seo vb pek çok hizmet sağladık..

MOBİL UYGULAMA

Dijitalleşmenin gerekliliği bilinciyle Meteksan Savunma ürünleri ve ürün broşürlerine erişimini sağlayan bir mobil uygulama hayata geçirdik. Böylece Meteksan Savunma Türkiye’de mobil uygulaması olan ilk savunma sanayi şirketi oldu. Mobil uygulamanın tasarımından, kodlamasına, içeriklerinin oluşturulmasından, içerik girişi sağlanmasına ve ios /android marketlerde yer almasına kadar anahtar teslim hizmet sunduk. 

Son derece kolay kullanım özelliğine sahip mobil uygulama; Fuarlarda ziyaretçi bilgilerin kolayca kaydedilmesine olanak sağlıyor, uygulama kullanıcıları Meteksan ürünleri hakkında bilgiye ve ürün broşürlerine kolaylıkla erişebiliyor. Mobil uygulama, broşür ve maillerin uygulama üzerinden müşteri /potansiyel müşterilere kolaylıkla iletilebilmesi ve detaylı raporlandırma özellikleriyle öne çıkıyor.