×
Size Ulaşalım!×
Teknik Destek
KALE ARGE

http://www.kalearge.com.tr

Kale Teknik Grubu bünyesinde 2013 yılında araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmak üzere kurulan Kale Arge, faaliyetlerini İstanbul Teknopark ve Tuzla’da bulunan Geliştirme Test Merkezi (GTM) yerleşkelerinde sürdürüyor.

Kale Arge, yoğun çalışmalar sonucunda Türkiye’nin ilk turbojet motorunu üretme gururunu yaşadı. Bu gururu anlatan turbojet motor kataloğunu ve ürün broşürünü hazırlamak için de İdemania Reklam Ajansı’nı tercih etti.


KATALOG TASARIMI

Türkiye’nin ilk turbojet motorunun tanıtılacağı ürün tanıtımı odaklı prestij kataloğu ve tek sayfa ürün broşürü tasarlamak için strateji ekibimizle turbojet motorunu tüm özellikleriyle araştırdık. Ürünün prestijini, kalitesini, teknik özelliklerini anlatan farklı layout tasarımları sunduk. Seçilen konsept üzerinden özgün metin, slogan ve görsellerle kataloğu baskıya hazırladık. Basımını da gerçekleştirdiğimiz katalogda özel baskı teknikleri kullanarak farklılaştırdık ve zamanında teslim ederek IDEF 2019 Fuar'ına yetiştirdik. 

FÖY TASARIMI

Türkiye’nin ilk milli turbojet motorunu bir de föy tasarımı ile tanıttık. Kale Arge için hazırladığımız föy tasarımında en vurgucu ve mesajı en net veren görseli kullanarak, kısa bilgi notları ile web sitesi ve iletişime yönlendirdik. Fuarda kullanılacak bu tasarımda içerik olarak markayı en iyi özetleyen metin ve görselleri kullanarak daha okunabilir bir ürün ortaya koyduk.