×
Size Ulaşalım!×
Teknik Destek
AHLATPARK AVM

AHLAT'IN İLK ALIŞVERİŞ MERKEZİ AHLATPARK AVM AÇILDI

Ahlat ilçesinin ilk Alışveriş Merkezi için Ahlat Belediyesi'nin iletişim çalışmalarını İdemania Reklam Ajansı ile birlikte yürüttü. Avm projesi için isim belirlenmesi başta olmak üzere, özgün logo tasarımı ve lansman iletişim çalışmalarının hazırlanması dahil kapsamlı bir ajans hizmet süreci paylaşıldı. Van Gölü'nün kuzeybatısında 22.000 nüfuslu Bitlis iline bağlı, tarihi ve coğrafi güzellikleriyle turizm potansiyeli hayli yüksek olan bu şirin ilçemizin modern zaman ihtiyaçlarını karşılamak üzere hayata geçen AHLATPARK AVM yöre halkı ve turistler için moda, alışveriş, lezzet ve eğlence seçeneklerini tek bir çatı altında topluyor..

LOGO TASARIMI

İdemania Reklam Ajansı olarak, Ahlatpark AVM için hazırladığımız logoda Van Gölü, bölgedeki tarihsel miras olan Selçuklu Kümbetleri'ni ve Van Gölü'nün üzerine batan turuncu güneşten ilham aldık ve sadeleştirerek minimal bir logo tasarımı oluşturduk. Ahlatpark Alışveriş Merkezi'nin logo tasarımını mavi, turkuaz ve canlı turuncu renklerini kullanarak tamamladık.

BASIN İLANLARI

Ahlatpark AVM’nin açılış afişlerini Avm'nin konseptini en iyi anlatacak slogan ve görsellerle, yöre halkının ilgisini çekecek şekilde tasarladık.