×
Size Ulaşalım!×
Teknik Destek
İZGÖREN AKADEMİ

İzgören Akademi, kurulduğu 1996 yılından bu yana değerlerine bağlılığıyla öne çıkan, kurumsal eğitim ve danışmanlık sektöründe hizmet veren alanının lider firmalarındandır. Birlikte çalışmaktan çok keyif aldığımız, üretirken pek çok şey öğrendiğimiz İzgören Akademi ile anahtar teslim projeler geliştirdik.

KATALOG

İzgören Akademi tanıtım kataloğunu oluştururken nitelikli içerik üretimi gerçekleştirdik. Kurumu yakından tanıdık, hizmetlerini, değerlerini, vizyonunu öğrendik, tüm bu bilgiler ışığında özgün, kolay okunabilir, modern bir katalog tasarladık. Yeni çağın olmazsa olmazı infografiklerden yararlandık, özel renk skalası ve rehber formu ile konu başlıklarını birbirinden ayırarak okuyucuya keyifli bir akış tasarladık.

CEO OLMAK OYUNU

'Bu oyunda oynadığınız her şey gerçek olabilir' sloganıyla başladığımız kutu oyunu tasarımında CEO olmanın keyif dolu yolculuğuna eşlik ettik. Oyun kutusu, oyun tahtası, oyun kartları, özel çizim karakterler ve oyun kuralları kitapçığı dahil olmak üzere anahtar teslim tasarım hizmetleri sağladık.