×
Size Ulaşalım!×
Teknik Destek
ARMELSAN

http://armelsan.com

Sualtı akustiği alanında yaptığı üretimle savunma sanayisinin önemli bir parçası olan Armelsan, dünyanın ilk yandan taramalı sonarını üreten Klein Marine Systems ile işbirliği içerisinde faaliyetlerini sürdürüyor. Türkiye’nin ilk dalgıç tespit sonarını üreten Armelsan, anahtar teslim sistem çözümleri, perspektifi ve profesyonel hizmete adanmış kadrosuyla sualtı akustik sistemlerinin müşteri ihtiyaçlarına göre analiz, tasarım, geliştirme üretim, test ve entegrasyon, platforma montaj, ilk çalıştırma, kullanıcı, bakım ve onarım eğitimleri ile teslimat sonrası entegre lojistik destek hizmetlerini de içine alan geniş bir alanda hizmet veriyor.

Armelsan, IDEF hazırlıkları kapsamında ürün broşürlerinin yenilenmesi  ve web sitesi'nin sıfırdan tasarlanması projelerinde ajansımız İdemania ile çalışmayı tercih etti.

WEB SİTESİ

Savunma Sanayi'nin önemli aktörlerinden Armelsan için, firmanın sektörü ve faaliyet alanına uygun, modern tasarımıyla ziyaretçileri etkileyen, mobil ve SEO uyumlu, kullanıcı dostu ingilizce ve türkçe iki dil seçeneği özelliğine sahip bir web sitesi tasarlayıp kodladık. A'dan z'ye anahtar teslim web sitesi hizmetimizde hiçbir tema ve ya hazır yazılım kullanmadığımız gibi firmaya özel içerik üretimi sürecini yürüttük. Armelsan'a web sitesini güncellemesi kolay bir CMS (kontrol paneli) ile teslim ettik. 

ÜRÜN BROŞÜRLERİ

Armelsan’ın ürün broşürleri için özgün tasarım layoutu oluşturduk. Birbiriyle uyumlu bir tasarım konsepti hedeflediğimiz broşür setini kreatif ekibimizle her bir ürün için yeniden yorumlayarak özel manipülasyonlarla zenginleştirdik ve baskıya hazır hale getirdik. Talep edilen adetlerde bastırdığımız broşürleri tam zamanında teslim ettik.