×
Size Ulaşalım!×
Teknik Destek
MEDA

http://medaegitim.com

45 Yıldır Macaristan ve Türkiye deneyimi ile eğitim ve danışmanlık hizmetleri veren merkezi İstanbul'da bulunan Meda Eğitim ile 2013 yılından bu yana web sitesinden, fuar tasarımlarına, katalog tasarımlarından sosyal medya yönetimine kadar 360 derece ajans hizmetlerini kapsayan başarılı çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

WEB SİTESİ

Yurtdışı eğitim danışmanlığı sektörünün en köklü firmalarından olan Meda Eğitim için, firmanın sektörü ve faaliyet alanına uygun, modern tasarımıyla ziyaretçileri etkileyen, mobil ve SEO uyumlu, kullanıcı dostu bir web sitesi tasarlayıp kodladık. Nitelikli içerik üretimi gerçekleştirdiğimiz web sitesinde ziyaretçilerin tüm ülkeler, okullar ve bölümleri rahatça tarayabilecekleri arama özelliği geliştirmenin yanı sıra aranan her bir içerik için detaylı bilgi sayfaları tasarladık. A'dan z'ye anahtar teslim web sitesi hizmetimizde hiçbir tema ve ya hazır yazılım kullanmadık. Meda Eğitim'e web sitesini güncellemesi kolay bir CMS (kontrol paneli) ile teslim ettik. Web güncelleme ve seo / adwords hizmetleriyle web sitesinin ziyaretçi trafiğini artırmaya devam ediyoruz..

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya sayfalarını aktif biçimde yönettiğimiz Meda Eğitim için özel gün tasarımlarından duyuru tasarımlarına pek çok sosyal medya tasarımı hazırlıyor ve paylaşıyoruz. Ayrıca sosyal medya reklamlarıyla firmanın hedef kitlesine doğru mesajları anlatan görsel tasarımları ulaştırıyoruz.