STRATEJİ

Strateji Süreçlerinde

Neden İdemania ile Çalışmalısınız?

Strateji İş Süreçleri

Araştırma ve Yorumlama

Bilgi toplama ve durum analizi yapılır. Proje, iş ya da kampanyanın amaçları saptanır. Bu amaçlar doğrultusunda strateji geliştirilir.

Planlama

Strateji bir zaman planına yayılır. Zaman planının kendisi de stratejinin bir parçasıdır.

Uygulama

Stratejik iletişim planlamasından çıkan kararlar uygulamaya alınır.

Ölçümleme

Düzenli ölçümlemelerle strateji geliştirilir gerektiğinde en baştan oluşturulabilir.

Marka Danışmanlığı

Marka konumlandırmasına uygun olarak; markaların pazarlama, iletişim ve marka değerinin artırılması süreçlerini yöneterek; interaktif dünyada daha görünür hale gelmesini sağlarız. İsim bulma, logo tasarımı, katalog, ürün ambalajı, web sitesi gibi tüm kurumsal kimlik inşaa süreçlerinin temeline markanın stratejisini koyarız. Marka stratejisine uygun konsept belirleyerek markalaşma hizmetleri sağlarız.


Hedef Kitle ve Rekabet Analizi

Hedef, hedef kitle, rekabet analizleri (SWOT) yaparak, yol haritası oluşturur ve markaları geleceğe taşıyacak hedefleri belirleriz. Her markaya özel, ‘biricik’ stratejiler geliştiririz. Bu stratejiler; marka için belirlenen mesajın hedef kitlemize iletilmesi yolunda tüm tasarım, fikir ve üretim aşamalarımıza ışık tutar.


Reklam Stratejisi

Bir markanın ya da ürününün tanıtım sürecinde nasıl görüneceği, kime hitap edeceği, marka konumlandırması, nasıl bir iletişim dili ile hedef kitlesine sesleneceği gibi sorunlarını çözer; özgün, dikkat çekici ve hedef odaklı reklam stratejileri geliştiririz.


Yaratıcı Strateji

Yaratıcı strateji geliştirirken bir işin, ürünün veya hizmetin vereceği mesajın kendisine odaklanırız. Bu doğrultuda ne söyleneceğinin ve nasıl söyleneceğinin öneminin bilinciyle kreatif fikir, tasarım ve diğer reklam uygulamalarını hayata geçiririz.


Stratejik Mecra Seçimi

Tüm bu strateji sürecinin ayrılmaz parçası olan stratejik mecra seçimi konusunda müşterimizin bütçesini önemser, yüksek verimlilik ve doğru tanıtım açısından yapılması gerekenleri belirleriz. Bu stratejiler ışığında markaya uygun mecra seçimlerini gerçekleştiririz.


Uygulanabilir, gerçekçi ve objektif stratejiler ile markanızın geleceğine ışık tutuyoruz

Stratejik ve sürdürülebilir reklam ajansı hizmetleri sağlıyor, Idemania olarak detaylı bir araştırma, bütüncül iletişim stratejisiyle uygulanabilir ve başarılı işler üretiyoruz.

Projelerimiz

X

SİZİ ARAYALIM

Ad Soyad

E - Posta Adresiniz

Telefon Numaranız

İletiniz

SİPARİŞ FORMU

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.

TEKNİK DESTEK

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.