WEB TEKNOLOJİLERİ

Web Teknoloji Hizmetlerinde

Neden İdemania ile Çalışmalısınız?

Web Teknolojileri İş Süreçleri

Strateji ve Planlama

Tasarlanacak İş’in hedef, hedef, kitle ve sektör analizleri yapılır, örnek işler taranır. Üretim Planlama ve Site Haritası sunulur.

Size Özel Tasarım

İş’in Stratejisine ve İçeriğe Uygun Özgün Tasarım Layoutları Sunulur. Seçilen Layout üzerinden anasayfa, iç sayfaları ve formlar kullanıcı deneyimi önemsenerek tasarlanır.

Size Özel Kodlama

Onayları alınan tasarımlar html/css ve jaquery animasyonları ile kodlandır. Tüm mobil uyum ayarları yapılır. İçerik yönetim paneli (cms) entegre edilir.

İçerik ve Yayınlama

Mevcut içerikler Idemania Özel İçerik Teknikleriyle Toplanır. İş’e Özel Metin Yazarlığı İle Slogan ve Metinler Oluşturulur. İçerik girişi, test ve kontrol süreçlerinin ardından yayına alınır.

Web Sitesi Tasarımı

İdemania’da her işe fikirle başlanır. Stratejisi doğru araştırma ve bilgiler üzerine temellendirilmiş bir layout tasarımı; web sitesi / e-ticaret sitesi veya mobil uygulama için olmazsa olmazdır. Sıfırdan ürettiğimiz her arayüz tasarımı firmaya özel ve özgündür. Modern web teknolojileri trendlerini takip eder ve uygularız. Anasayfa, iç sayfalar, formlar, mesaj kutuları, butonlara kadar her bir detayı özenle tasarlarız. Kullanıcı deneyimini önemsenerek tasarladığımız arayüzler %100 mobil uyumludur.


Web Arayüz Geliştirme

Web geliştirme ekibimizin tamamı bilgisayar mühendislerinden oluşur ve İdemania olarak bu yönümüzle diğer ajanslardan ayrılırız. Tasarım ekibimizden gelen arayüzleri htlm/css olarak kodlar,10 yıllık Idemania birikimi olan jquery kütüphanemiz sayesinde en özel animasyonları hatasız çalıştırırız. Kopyala yapıştır kodlarla değil, sıfırdan dünya standartlarında geliştirdiğimiz kodlamalar sayesinde arama motorları dostu ve geliştirilebilir altyapılar kurarız. Yalnızca web sitesi değil; e-ticaret siteleri, mobil uygulamalar ve web ile ilgili her türlü özel yazılımı ajansımız bünyesinde geliştiririz.


İçerik Yönetim Sistemi

İdemania’ya özel içerik yönetim sistemimiz ile web siteniz kolay güncellenebilecek ve dinamik bir altyapıya sahip olacaktır. Web sitesi içerik üretim sürecini; stratejistlerimizin oluşturduğu site haritasını referans alarak metin yazarlarımızla gerçekleştiririz. Tüm içeriklerin içerik girişini seo uyumlu olarak yaparız. Panelden farklı dil seçeneklerini kolayca ekleyebilirsiniz. Web sitesi, mobil uygulama ya da e-ticaret sistemlerini anahtar teslim eksiksiz teslim eder; web siteniz online olduktan sonra 7/24 destek sağlarız. Ayrıca panel eğitimi ile basit içerik güncellemelerinizi kolaylıkla yapmanız mümkündür.


E-Ticaret ve B2B Çözümleri

E-Ticaret girişimleriniz için strateji, pazarlama ve teknolojik danışmanlık sağlarız. Ürün veya hizmetinize özel arayüz tasarımları yapar, özgün metin, slogan ve içerik üretimleri gerçekleştiririz. Kolay kullanım sağlayan güçlü yazılım altyapısına ve raporlandırma özelliklerine sahip, mobil ve seo uyumlu anahtar teslim e -ticaret çözümleri geliştiririz. Ayrıca size özel fizibilite yaparak muhasebe programı veya diğer yazılımlarınızla uyumlu B2B ve portal çözümleri de geliştiririz.


Mobil Uygulama

İhtiyaçlarınıza yönelik oluşturulan; kolay kullanımlı, profesyonel arayüz tasarımına ve güçlü yazılım altyapısına sahip IOS / ANDROID uyumlu mobil uygulamalarla işlerinizi kolaylaştırıyoruz. Mobil uygulamada yalnızca arayüz / ön kodlama desteğine ihtiyaç duyduğunuz durumlarda firmanız bünyesinde çalışan ya da dışarıdan hizmet aldığınız yazılım firmalarıyla aynı masa etrafında toplanıp ekip ruhu ile çalışmaktan büyük keyif alıyoruz.


Web Teknolojilerinde işini iyi bilen, İdemania gibi güvenilir bir çözüm ortağınız var!

Stratejistlerimiz, alanında yetkin mühendis kadromuz, tasarımcılarımız ve metin yazarlarımızla birlikte ürettiğimiz web teknolojilerinin profesyonel bir ekip işi olduğunu bilir, tüm detaylara dikkat eder, anahtar teslim hizmet felsefesiyle çalışırız. Yaptığımız işin arkasında durur, uzun yıllar destek sağlar firmanızın bir departmanı gibi hizmet veririz.

Projelerimiz

X

SİZİ ARAYALIM

Ad Soyad

E - Posta Adresiniz

Telefon Numaranız

İletiniz

SİPARİŞ FORMU

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.

TEKNİK DESTEK

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.