×
Size Ulaşalım!×
Teknik Destek
Digitest

Digitest

Elektronik kart tasarımı, kablaj tasarımı, gömülü sistem yazılımı, test sistemleri ve üretimi alanlarında öne çıkan Digitest Savunma ve Havacılık; güçlü mekanik tasarımı ile hızlı aynı zamanda hassas mekanik parça üretimi kabiliyetleri ile geliştirdiği elektromekanik sistemler üreterek sektörde birçok kurum ve kuruluşa hizmet vermektedir. Yerli ve milli firma kimliği, atış kontrol, komuta kontrol, görüntüleme, elektro optik gibi sektörün farklı ihtiyaçlarına çözümler sunmaktadır. 2002 yılından itibaren faaliyetlerine devam eden Digitest Savunma ve Havacılık tasarım ve üretim çalışmalarını Ankara Ostim Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Milli Gizli, NATO Gizli Tesis Güvenlik Belgelerine sahip olan firmamızla logo değişikliği ile çıktığımız yola kurumsal kimlik tasarımı ve web sitesi tasarımıyla devam ettik.

Logo Tasarımı

Müşterilerinin koşulsuz memnuniyetiyle yola çıkan Digitest yenilikçi buluşlara sürekli gelişen ve iyileşen dinamik yapısıyla adından söz ettirmeyi ve sektöründe önde gelen bir isim olmayı vizyon edinmiştir. Buna dayanarak logo tasarımında çıkış noktamız olan devre kartını olabildiğince sade ve modern bir şekilde logolaştırarak firmamızın adını doğru tipolojiyle buluşturduk. Renk seçimlerimizde teknolojiyi çağrıştıran fakat ayakları yere basan tonlar kullandık.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Logo değişimiyle başlayan kurumsal kimliğin yenilenmesi çalışmaları kapsamında kartvizit tasarımı, antetli kağıt tasarımı, kapaklı dosya tasarımı, fatura tasarımı, zarf tasarımları gibi şirket içi kullanılan basılı ürünleri tamamladık. Kurumsal renkleri, kurumsal yazı fontları ve kurumsal marka standartlarını belirledik.

Web Sitesi Tasarımı

Digitest Savunma ve Havacılık web sitesini özel tasarım, özel kodlama ve özel içerik üretimi girişi ile anahtar teslim olarak hazırladık, Çoklu dil desteği (İngilizce) kullanıcı dostu kullanımı, mobil uyumu, arama motorları dostu yazılım altyapısı özellikleriyle modern, dinamik bir web sayfası oluşturduk. Özel tasarım, anasayfa ve iç sayfalarda Digitest’ in kurumsal yapısını en iyi şekilde yansıtmayı, hizmetlerini en doğru şekilde aktarmayı hedefledik. Kullanıcı dostu kısayollar ve hızlı mail mesaj gönderim özellikleriyle kullanıcıların doğrudan iletişim kurmasını kolaylaştırdık.