BİZ KİMİZ?

Biz Kimiz?

İdemania, Ankara'da hizmet veren dijital yönü güçlü tam hizmet reklam ajansıdır. Hizmet ettiğimiz marka ve şirketlerimizin mevcut durumlarını değerlendirir, çözümler üretir bugünden geleceğe, gelecekten bugüne bakmalarını sağlarız. Birlikte çalıştığımız firmalarımıza itibar katar, itibarlarını yönetiriz. Reklam kampanyaları planlar, ürünlerini satar, hizmetlerine talep yaratırız. Ve tüm bunları müthiş bir heyecan, doğru stratejiler üzerine kurgulanmış yaratıcılık ve iş disiplini ile yaparız.

Alanında uzman, ekip ruhuna sahip mesleğine tutku ile bağlı takım arkadaşlarımızla etik değerlere sadık kalarak başarılı işlere imza atarız.

İdemania; %100 bağımsız, şeffaf ve ilkeleri doğrultusunda çalışan interaktif bir ajanstır.

Stratejik düşünme becerisi, yaratıcı fikirler üretme ve teknolojiyi etkin kullanma; olmazsa olmazlarımızdır.

Çağdaş yaklaşımlar, inovatif bakış açımız ve geceyle gündüzü ayırmayan organize ekibimizle, sınırların üstünde projeler geliştirir, vizyoner müşterilerimizle verimli iş birlikleri içinde çalışırız.

Müşterilerimiz yol arkadaşlarımızdır, İdemania yürüdüğü yolda  müşterileriyle takım olma ruhunun bilinciyle hareket eder.

Birlikte çalıştığımız markaları sahiplenir, müşterilerimizle ortak bir paydada, ortak amaçlarla ilerleriz.

100’den fazla müşterimiz; marka değerlerini yükseltmek için, iyi belirlenmiş stratejilerimiz ve dijitalde bunları doğru kararlarla, doğru zamanda uyguladığımız için bizimle aynı yolda yürüyor.

   
X

SİZİ ARAYALIM

Ad Soyad

E - Posta Adresiniz

Telefon Numaranız

İletiniz

SİPARİŞ FORMU

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.

TEKNİK DESTEK

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.