×
Size Ulaşalım!×
Teknik Destek
Geoclay

Geoclay

29 yıllık sanayicilik birikimini sürdürülebilir stratejiler ve son teknoloji ile birleştiren Geoclay Madencilik, sanayi, madencilik, endüstriyel hammadde gibi farklı sektörlere cevap veren çeşitlilikte entegre bentonit üretimi yapan sektöründe öncü firmalardan birisidir. Geoclay Madencilik, almış olduğu maden arama ruhsatları ile 2013 yılında işletmeye başladığı bentonit ocaklarından ürettiği hammaddeyi 2019 yılında yapmış olduğu yatırımlar ile tam donanımlı tesislerinde işleyerek dünya piyasasında da adından söz ettiren bir firma haline gelmiştir. Geoclay Madencilik, yüksek kaliteli ürünleri ile 30’dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Sürdürülebilir, çevreci ve kaliteli üretimi kendisine ilke edinmiş olan Geoclay Madencilik, logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı ve web sitesi tasarımını İdemania’nın profesyonel ekibine emanet etti. Bizler de markamızın değerlerini ve hedeflerini göz önünde bulundurduk ve titiz bir çalışma gerçekleştirdik.

Logo Tasarımı

Logo tasarımı sürecinde sürdürülebilirliği kendisine ilke edinmiş olan Geoclay Madencilik için sade ve şık bir yapı tercih ettik. Logoda madencilik çağrışımı yapan bir görsel tasarımı yaptık. Logoda kullandığımız tonlarda yine madencilikten ilham alan tonlar tercih ettik. Madencilik vurgusunun yanında logonun modern ve çarpıcı bir görünüme sahip olmasını istedik. Böylelikle Geoclay farkını ortaya koyan bir logo tasarımı hazırladık.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Geoclay Madencilik için kurumsal kimlik tasarımı sürecine logo tasarımı ile başladık. Kartvizit tasarımı, kapaklı dosya tasarımı, fatura tasarımı, zarf tasarımı gibi şirket içi kullanılan basılı ürünleri tamamladık. Kurumsal renkleri, kurumsal yazı fontları ve kurumsal marka standartlarını belirledik. Geoclay Madencilik için yepyeni bir kurumsal kimlik oluşturduk.

Web Sitesi Tasarımı

Geoclay web sitesi markamızın kurumsal kimliğini yansıtabilmesi için titiz bir çalışmanın ardından özel kodlama ve özel içerik üretimi girişiyle özel olarak tasarlandı. Modern ve dinamik bir site oluşturuldu. Sitede yer alan tüm grafik ve içerikler, markamızın sürdürülebilir ve çevreci politikalarını yansıtabilmek için özenle seçildi. Arama motorları dostu yazılım altyapısı özelliklerinin yanı sıra kullanıcı için kolaylık ve mobil uygunluk gibi konularda çok hassas çalışıldı ve kullanıcı dostu kısayollar ile site içi kullanım da daha pratik hale getirildi. Tüm bu süreçlerde markamızın hizmetlerini ve kurumsal yapısını en iyi ve doğru şekilde aktarmak için çok titiz bir çalışma gerçekleştirildi.