×
Size Ulaşalım!×
Teknik Destek
Geoplas

Geoplas

1990 yılının başlarında şahıs firması olarak çıktığı yolda her zaman en iyisi olmayı hedefleyen Geoplas, Türkiye Geosentetik pazarının lider ve öncü kuruluşudur. Bizler de İdemania olarak, Geosentetik alanında hizmet veren Geoplas için rakipleriyle farkını ortaya koyacak bir logo tasarımı hazırladık. Tasarım ekibimiz logo tasarımında fabrika bacasından ve Geoplas’ın başarılarını temsil eden şahinden yola çıkarak özgün ve fark yaratan bir logo tasarladı. Kırmızı rengin çarpıcı bir şekilde kullanıldığı tasarımlar arasında kurumsal kimlik çalışmaları da yer almaktadır. Geoplas, İdemania ekibinin yaratıcılığından yararlanarak kurumsal kimliğini tamamlayan yepyeni kartvizit, antetli dosya ve zarf tasarımlarına sahip olmuştur. 

Logo Tasarımı

Her zaman en iyi olmayı hedefleyen ve en iyisi için çalışan firmamızı en güzel şekilde yansıtabilmesi için logo tasarım sürecinde ekibimiz ayrıntılı bir şekilde çalıştı. Fabrika bacasından ve Geoplas’ın başarılarını temsil eden şahinden ilham alan tasarım ekibimiz, Geoplas için özgün ve fark yaratan bir logo tasarımı hazırladı.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

30 yıllık deneyimini ülkemizin refahı ve geleceği için en doğru şekilde kullanarak en iyi olmayı hedefleyen Geoplas markamız için ayrıntılı bir kurumsal ihtiyaç analizi yaptık. Markamızın hedeflerini göz önünde bulundurarak Geoplas’ın kurumsal imajını somutlaştırdık. Logo, renk, tasarım gibi konularda akılda kalıcılığı hedefledik ve markamızın imajını en doğru şekilde yansıtabilmek için en ufak ayrıntıyı bile atlamadık. Böylece doğru strateji planlamasıyla Geoplas için yepyeni bir kurumsal kimlik tasarımı oluşturduk.

Sosyal Medya Tasarımı

Markamızın tüm ihtiyaç ve hedeflerini göz önüne alarak sosyal medya için ayrıntılı bir iletişim stratejisi planlaması yaptık. İlgi çekici paylaşımlar yaparak markamızın sosyal medyadaki görünürlüğünü artırmayı hedefledik.

Web Sitesi Tasarımı

Dünyada tek çatı altında Geosentaktik ürünlerin tamamını üretebilen tam entegre tesisi ve deneyimli dinamik kadrosu ile sektörde fark yaratan Geoplas markamız için hedef kitlesi ile bağ kurmasını sağlayacak kullanıcı dostu bir web sitesi tasarımı gerçekleştirdik. Türkçe ve İngilizce dil seçeneği ile markamızın ülke içi ve dışındaki görünürlüğünü artırmayı amaçladık.  İdemania olarak, markamızın kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtabilmek için şık ve kullanıcıyı zorlamayan, mobil uyumlu ve arama motoru dostu bir site hazırladık.