×
Size Ulaşalım!×
Teknik Destek
PETLAS

TRACK OF TRUST - GÜVEN İZİ

Petlas, 1976 yılında askeri amaçlı lastik tüketiminde dışa bağımlılığı azaltmak için kurulmuştur. Türkiye’nin ilk ve tek uçak lastiği, ilk radyal traktör lastiği ve iş makinaları için büyük dolgu lastiklerinin üretimi gibi birçok başarılı işe imza atan Petlas, her araçta, her yolda güvenle yolculuk yapmanızı sağlar. Yalnız bugününü düşünmeyen Petlas, yarınları emanet edeceğimiz çocuklarımız için; CO2 salınımı ve temiz su kullanımını azaltan lastikler üreterek, zararlı kimyasalların kullanımını azaltır ve düşük yakıt kullanımı sağlar.

Petlas da kurumsal kimlik çalışması için İdemania’da!

İLAN TASARIMLARI

Bizlerin güvenli sürüş yapmasını sağlayan Petlas için ihtiyaç duyulan ilan tasarımlarını İdemania ekibi olarak tasarladık. Marka ve bayii tanıtımı için gerekli olan tüm metin içerikleri, içerik yazarlarımız tarafından Petlas’ın farkını anlatacak şekilde hazırlandı.

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

Petlas markasının kurumsal ihtiyaç analizi yapıldıktan sonra özgün kurumsal kimlik konseptini oluşturduk. Hazırladığımız kartvizitler, antetli, zarf, fatura, post-it, bloknot, cd, çanta tasarımı, araç giydirme uygulaması, roll up banner, broşür, duvar takvimleri, promosyon hediye tişört-şapka-kupa tasarımları, lastik stantları ve tabelalarla markamızı en iyi şekilde tasarladık ve sunduk.

FUAR UYGULAMA

Petlas’ın tanıtım çalışmaları kapsamında katılımını sağladığı fuarlarda kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtması amacıyla markamızın ihtiyaçları doğrultusunda stand tasarımı sağladık. Ürünlerinin tanıtımını yaparken rakip firmalara fark atacak kolaylık ve yaratıcılık sunduk.

BROŞÜR SETİ

Pratik kullanımlı broşürler sayesinde en hızlı ve anlaşılır şekilde Petlas markasının ürünlerinin herkese ulaşmasını sağladık. Özel tasarım konsepti sağladığımız broşürlerde kullandığımız renkler ve sloganlarla algı arttırma yolunda markamızla yan yana ilerledik.

SOSYAL MEDYA TASARIMLARI

Sosyal medya ağlarında Petlas Global sosyal medya hesabı için iletişim stratejisi planlaması geliştirdik. Petlas’ın sosyal medya hesapları için ürün tanıtımları ve özel günler için ilgi çekici paylaşımlar hazırladık.

2020 TAKVİM TASARIMI

Firmaların tanıtımlarında önemli bir yere sahip olan takvim promosyonları için de Petlas’a özel güçlü bir tasarım oluşturduk. Markamıza uygun renkleri seçtiğimiz duvar takvimlerinde, ilgi çekici görsellerle güçlü bir anlatım sağladık